www.bip.gov.pl
AKTUALNOŚCI

Łódź, dn. 01.02.2005

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność powitać Państwa w serwisie internetowym Biuletynu Informacji Publicznej Straży Miejskiej w Łodzi.
Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wszelkie informacje o naszej instytucji, jakich tylko będziecie Państwo potrzebowali.

Poniżej prezentujemy krótką charakterystykę naszego serwisu:
W dziale aktualności zamieszczane będa informacje ogólne o Straży Miejskiej w Łodzi, informacje o naszych dokonaniach, apele do mieszkańców naszego miasta a także informacje odnośnie wprowadzanych sukcesywnie zmian w serwisie.
Z zadaniami i obowiązkami, jakie stoją przed funkcjonariuszami i pracownikami Straży Miejskiej w Łodzi możecie zapoznać się Państwo w dziale drugim.
Dział trzeci prezentuje strukturę organizacyjną łódzkiej Straży Miejskiej łącznie z jej wenętrznymi powiązaniami hierarchicznymi.
Zakładka "podstawy prawne" zawiera szereg aktów prawnych, które swą treścią bezpośrednio stanowiły o powstaniu naszej instytucji, bądź pełnią funkcję zestawu reguł dla naszych działań w służbie miastu i jego miszkańcom.
Działy "majątek" i "przetargi" dotyczą gospodarki finansowej naszej instytucji - informując Państwa o naszym budżecie, wydatkach z tegoż budżetu, a także o zakupach i dostawach jakie w trybie przetargowym organizuje Straż Miejska.
W dziale ostatnim natomiast znajdziecie Państwo wszystkie możliwe sposoby na skomunikowanie się z jednym z naszych pracowników.

Życzymy przyjemnej podróży po naszym serwisie i mamy nadzieję, że informacje w nim zawarte spełnią Państwa oczekiwania.


WYSZUKIWARKA

Fraza:

LOGOWANIE

Użytkownik:
Hasło:

INFORMACJE

Liczba odwiedzin: 45800

Ostatnia wizyta:
2018-04-22 19:52:09

Wersja dokumentu: 2

Opublikowano:
2005-05-04 08:48:58

Opublikował:
Bernard Mruk

Rejestr zmian

Instrukcja BIP
Redaktorzy